Spise I Trondheim AS er en konseptutvikler som etablerer og driver ulike serveringssteder, de aller fleste etter franchisemodell. Kvalitet og engasjement er fellesnevnere for alle våre steder.

Dyktige medarbeidere og franchisetakere sørger hver dag for at våre gjester får gode opplevelser på våre kafeer.

Våre konsepter

Sot – Er Solsidens burgerbar. Her serveres ekte burgere grillet på kull og et bredt utvalg drikke fra lokale og fjerne bryggerier, besøk nettside.
Bror – Finner du nederst i Nordre. Her får du saftige kullgrillede burgere og langtidsrøkt rib med et stort utvalg duggfrisk drikke til, besøk nettside.
Tulla Fischer – Er en kafé og bar med myldrende liv – midt i hjertet av Trondheim. Nyt middelhavsmat på middelhavsvis – nyt smaken av pizza fra vår vedfyrte steinovn, besøk nettside.
Café Løkka – Ligger mellom Bakklandet og Solsiden, mellom mur og gammel industri, mellom der du var og dit du skal, der finner du byens bortgjemte perle, besøk nettside.                                                                                                    Selma – Ligger midt på Solsiden. Serverer herlig økologisk pizza med spennende topping, samt et utvalg småretter og snacks. Her får du 21 øl på tapp og magisk stemning, besøk nettside.

Kontakt oss

Hovedkontor

Adresse: Verftsgata 2E, 7042 TRONDHEIM
Telefon: 73 80 79 90
Epost: post@choco.no

Medarbeidere:

Lars Lian, Eier
Produkt, konsept, innredning
Kontakt: 92235000, lars@choco.no

Roger Torgersen, Eier
Etablering, leiekontrakter, finans
Kontakt: 92244144, roger@choco.no

Eivind Klemmetvoll, Konsernleder
Konsern og regnskap
Kontakt: 46610161, eivind@choco.no

Hanne Årbogen Dahl, Markedssjef
Intern/ekstern kommunikasjon
Kontakt: 95880093, hanne@choco.no

Simen Heie Torgersen, Regnskap og driftskoordinator
Regnskap, støtte drift og leverandørkontakt
Kontakt: 40476021, simen@choco.no

Marte Aalberg, Regnskap og driftskoordinator
Regnskap – støtte drift
Kontakt: 93228413, marte@choco.no

Kristin Hovde, Regnskap
Kassesystem – regnskap
Kontakt: 45474040, kristin@choco.no

Andrea Lopes Carneiro, Regnskap
Lønn – personal – regnskap
Kontakt: 92262776, andrea@choco.no

Hege Anita Jensen, Regnskap
Regnskap – forsikring
Kontakt: 95880093, hege@choco.no

Knut Guttorm Berg, Regnskap
Regnskap
Kontakt: 98634220, kgb@choco.no

Kine Hilstad, Regnskap
Regnskap
Kontakt: 92262423, kine@choco.no

Jostein Fjærli, Regnskap
Regnskap
Kontakt: 93025703, jostein@choco.no

Britt Helen Morken Furset, Regnskap
Kontormedarbeider
Kontakt: 45863250, britt@choco.no